FAQ

Kto może korzystać z systemu wspierającego windykację Prime Collect?

System Prime Collect może być wykorzystywany zarówno przez osoby prowadzące działalność gospodarczą, a także małe, średnie i duże przedsiębiorstwa – niezależnie od branży. System Prime Collect może być również wykorzystywany jako jedno z narzędzi używanych przez firmy windykacyjne, kancelarie prawne oraz zarządców występujących w imieniu wierzyciela.

W jaki sposób można rozpocząć korzystanie z systemu?

Aby zacząć korzystać z systemu Prime Collect, należy zarejestrować firmę w imieniu której prowadzone będą sprawy związane z odzyskiwaniem należności lub firmę, która będzie występować w imieniu wierzyciela. Kolejnym krokiem jest zakup abonamentu odpowiadającego danym potrzebom użytkownika. Po opłaceniu abonamentu, użytkownik może korzystać ze wszystkich usług, które dostępne są w ramach danego abonamentu.

Jakie abonamenty są do wyboru?

  • BASIC – Jeśli prowadzisz niewielką firmę i od czasu do czasu potrzebujesz skorzystać z narzędzia usprawniającego windykację nie uregulowanych faktur abonament Basic jest dla Ciebie.
  • BUSINESS – Jeśli prowadzisz średnią firmę lub reprezentujesz interesy wierzyciela, abonament Business umożliwi Ci zarządzanie sprawami nawet kilku firm na raz.
  • EXPERT – Jeśli natomiast potrzebujesz kompleksowego wsparcia i organizacji windykacji prowadzonej na dużą skalę, zarówno dla spraw polskich jak i zagranicznych abonament Expert jest stworzony z myślą o Tobie.

Więcej informacji o abonamentach znajdziesz po adresem: primecollet.com/abonamenty

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?