O nas

Firma Debtus od 11 lat z sukcesem działa na krajowym i międzynarodowym rynku usług windykacyjnych. Silną pozycję zawdzięczamy: doświadczeniu i wysokim wykwalifikowaniu naszych specjalistów, obecności lokalnych przedstawicieli na obsługiwanych rynkach zagranicznych oraz umiejętnościom negocjacji i mediacji, dzięki którym po zakończonej windykacji dotychczasowi wierzyciele i dłużnicy mogą pozostać partnerami w biznesie.

Świadcząc usługi na rzecz firm oraz klientów instytucjonalnych i indywidualnych szczególny nacisk kładziemy na skuteczną windykację międzynarodową, w której od wielu lat się specjalizujemy. Głównym atutem naszej firmy w zakresie odzyskiwania należności od zagranicznych dłużników są lokalni przedstawiciele i partnerzy Debtus w 150 krajach Europy Wschodniej i Zachodniej, obu Ameryk, Azji, Afryki i Australii, których charakteryzuje bardzo dobra znajomość tamtejszych rynków, regulacji prawnych oraz miejscowych zwyczajów. Gwarantujemy globalny zasięg poprzez lokalną obecność.

Dopełnieniem naszej oferty jest usługa windykacji krajowej. W ramach tej usługi zajmujemy się egzekwowaniem wierzytelności zaciągniętych przez firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych na rynku polskim.

Wieloletnia obecność oraz działalność na rynku usług windykacyjnych sprawiają, że firma Debtus cieszy się pozycją rzetelnego i profesjonalnego partnera, któremu bez obaw można powierzyć nawet najtrudniejszą sprawę. Akceptujemy każdy rodzaj spraw do windykacji. Wypłata naszej prowizji następuje dopiero po zakończonym sukcesem procesie windykacyjnym i odzyskaniu należności. Hołdujemy zasadzie NO WIN – NO FEE!